Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w nowatorskim cyklu konferencji SKALPEL 2019 – Nowoczesne techniki chirurgiczne wraz z algorytmami postępowania okołochirurgicznego, nad którego jakością merytoryczną czuwa prof. Grzegorz Wallner, Konsultant Krajowy ds. Chirurgii Ogólnej, Kierownik I Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
W ramach cyklu zaplanowaliśmy konferencje dla chirurgów w 8 największych miastach Polski, natomiast prelegentami spotkań będą wybitni specjaliści reprezentujący najbardziej cenione ośrodki z całego kraju.4

Spotkania odbędą się w :

  • pierwsze półrocze: Warszawa, Gdańsk,Wrocław, Kraków
  • drugie półrocze: Łódź, Poznań, Katowice, Lublin

Współczesna chirurgia obejmuje olbrzymi wachlarz schorzeń nowotworowych i nienowotworowych jamy brzusznej, klatki piersiowej, gruczołów dokrewnych i piersi, przeszczepiana narządów, leczenia chorób metabolicznych oraz pomagania pacjentom z urazami jedno i wielonarządowymi, dlatego chcielibyśmy, aby cyklowi konferencji przyświecały następujące idee:
• Uczmy się od najlepszych,
• Wymieniajmy doświadczenia,
• Pogłębiajmy już posiadana wiedzę.
W odpowiedzi na to wyzwanie przygotowaliśmy cykl spotkań, których wspólny mianownik ma zagwarantować uczestnikom przegląd dostępnych i najnowszych metod diagnostyki oraz terapii. Pragniemy skupić się jedynie na praktycznych informacjach poprzez określenie gotowych algorytmów postępowania w danych przypadkach. W ramach wykładów chcemy także zaprezentować analizy przypadków, tak by uczestnicy szkoleń, opuszczali je zaopatrzeni w wiedzę możliwa do zastosowania w codziennej praktyce.
Mam głęboką nadzieję, że zaproponowana koncepcja spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest wcześniejsza rejestracja przy pomocy formularza znajdującego się na podstronie każdej z konferencji.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca już dziś.  Do zobaczenia na spotkaniach!

Medfarma na Facebooku